Statyba, projektavimas, renovacija

Ikimokyklinukų anglų kalbos užrašų planai. Anglų kalbos pamokos ikimokyklinukams santrauka: Sveikinimai. Naujos medžiagos mokymasis

Anglų kalbos pamokos vidurinėje grupėje metmenys

(1 studijų metai) tema „Susitikimas ir pasisveikinimas“.

Zaripova G. A.

Anglų kalbos mokytoja

MADOU Nr. 1 „Pavasaris“

Nurlat miestas, RT

Pamokos tikslai:

1. Vystymasis:

Išmokyti vaikus mokėti klausytis mokytojų;

Ugdyti svetimos kalbos suvokimo iš garso ir vaizdo įrašų įgūdžius;

Supažindinti vaikus su anglų kalbos reikšme šiuolaikiniame pasaulyje;

Sukelti susidomėjimą mokytis užsienio kalbos.

2. Švietimas:

Išmokykite vaikus pagarbiai elgtis vienas su kitu;

Išmokyti vaikus bendros intelektualinės veiklos būdų;

Sąlygų kūrimas komunikacijos procese.

2. Praktinis:

Išmokyti vaikus pasisveikinti ir pažinti vienas kitą anglų kalba;

Pristatykite šiuos žodžius ir frazes: Sveiki! Koks tavo vardas? Aš (Nina) Taip! Ne! Viso gero! ; šuo, kiškis, kiaulė.

Įranga: multimedijos instaliacija, nešiojamas kompiuteris, garso įrašas su daina, pristatymas „Didžioji Britanija“, vaizdo kursas „Anglų kalbos pamokos su Piggy ir Stepashka“; politinis pasaulio žemėlapis; gyvūnų žaislai – šuo, kiškis, kiaulė.

Pamokos eiga

1. Pasisveikinimas

Sveiki, vaikai!

Atsisėsk prašau. (Gestai atsisėsti.)

Ar supratai, ką sakiau? Aš pasakiau: „Sveiki, vaikinai! Mano vardas...“ Kokia kalba aš jus pasveikinau?

Kokias dar kalbas mokate? Kokia kalba kalbama Prancūzijoje (Kinija, Rusija, Tatarstanas, Nurlatas? Kuriose šalyse jie kalba angliškai? Kas žino, kur yra Anglija? (dėstytojas rodo Rusiją ir Angliją pasaulio žemėlapyje)

Sakykime „labas“ angliškai, pasakykite „Hello“ (fonetinis žodžio darbas, garsų tarimas [h],

[l], , kartojimas chore ir individualiai). Šis žodis turi labai šiltą garsą [h]. Aš išmokysiu jus, kaip tai ištarti. Pritraukite delną prie lūpų ir iškvėpkite garsą [h]. Ar jaučiate, kaip šilti tapo jūsų delnai? Dabar tegul kiekvienas iš jūsų ištaria šį garsą. .(Mokytojas užtikrina teisingą tarimą) Su garsu [l], liežuvio galiuku suraskite gumbus virš viršutinių dantų ir ištarkite. . Šio žodžio gale yra garsas Jis visada nustemba, kai jį ištaria, klausyk: - . Pirmasis garsas yra stiprus ir apvalus [o], antrasis greitai seka pirmąjį ir tariamas silpnai: . Kartok paskui mane. Tai pirmasis jūsų žodis anglų kalba.

Dabar pažaiskime. Pažiūrėkime, ar gerai pažįstate savo draugų balsus. Pažaiskime žaidimą. Žaidimas „Atspėk kas? “ . Žaidimo taisyklės yra tokios: vienas iš jūsų (vaikų) stovi nugara į kitus. Jūs pakaitomis sveikinate vedėją „Sveika, Maša“, vedėjas turi atspėti, kas jį pasveikino, ir atsakyti „Sveiki, Sasha“. Jei atsakymas teisingas, sakote Taip, ir tas, kurį atpažįstate, tampa vairuotoju. Jei atsakymas neteisingas, turite pasakyti „Ne“. Skleisdami garsą [n], liežuvio galiuku suraskite iškilimus virš viršutinių dantų ir ištarkite. (Fonetinė žodžių „taip“, „ne“ praktika, skirta garso [n] tarimui.)

3. Pokalbis apie anglų kalbos mokymosi svarbą

Anglų kalba yra žinoma visame pasaulyje. Jau žinote daug angliškų žodžių, dažnai juos vartojate, girdite kasdieniniame bendravime, per televiziją. Tai futbolas, tinklinis, krepšinis, boksas, bosas, verslininkas, ledkalnis, kryžiažodis, kruizas, buldozeris, ringas, startas, finišas, pusė, treneris, šortai, šou... [5]. Tokių angliškų žodžių yra daug. Žinoma, angliškai šie žodžiai skamba kiek kitaip, bet gana atpažįstamai. Ši kalba labai graži. Ir šalis graži. Dabar pamatysite patys. (Žiūrėti pristatymą „Didžioji Britanija“)

Ar jums, vaikinai, patiko Didžioji Britanija? Šioje šalyje žmonės kalba, dainuoja ir mąsto angliškai. Negalėsite jų suprasti, jei nemokėsite kalbos. Norint bendrauti su žmonėmis iš kitų šalių, reikia mokytis kalbų. Ar norite išmokti anglų kalbą? Ar norite dainuoti angliškas dainas? Tau pasiseks, tik tam tu turi man padėti. Kaip? Turite išmokti klausytis, girdėti, suprasti ir kartoti žodžius ir frazes po manęs.

3. Atsipalaidavimo fonetiniai pratimai

Klausytis dainos anglų kalba (garso įrašas). Ar tau patiko? Kartokite po manęs žodžius ir judesius. Pabandykime tai pasakyti kartu! (gestai: 1-2-3-4 - ištraukti pirštus iš kumščio; aš - rodyk į save; sėdi - pliaukšteli sau per užpakalį; ant grindų - rodyk į grindis). Dainuojame, bet tam reikia atsisėsti ant grindų.

Atsistok! Atsisėsk ant grindų! (3-4 kartus rodo į grindis)

1 ir 2, 3 ir 4,

Aš sėdžiu ant grindų.

Aš sėdžiu ant grindų.

1 ir 2, 3 ir 4.

Atsistok! Sėskis ant kėdžių! (Rodo į kėdę)

4. Įvadas į žodyną (Belk į duris, kiaulė svečias Piggy)

P.: Įdomu, kas atėjo pas mus į svečius! Ar paklausime?

Chr. : Aš kiaulė.

P.: Koks tavo vardas?

Chr. ; Aš esu Hryusha.

P.: Vaikinai, ar atpažinote svečią? Taip, tai mūsų mažoji kiaulė, Piggy.

Chr. : Taip, tai aš. Išgirdau pažįstamą dainą anglų kalba ir pažiūrėjau čia.

P.: Tu žinai angliškai! Bet iš kur?

Chr. : Buvau JK, kur jie kalba angliškai. Mano draugai mane išmokė. Ar nori, kad tave pamokyčiau? (Žiūrėkite video pamoką Nr. 1 „Anglų kalba su Piggy ir Stepashka“).

Jūs, vaikinai, matote, kiek naujų žodžių išmokote. Kas čia? -Kas čia? – Tai kiaulė (šuo, kiškis). (Fonetinė garsų [d], [g], [h], žodžių, frazių praktika.) Žodis šuo turi garsą [d]. Klausyk, tai kaip snapelio beldimas miške: [d] - [d] - [d]. Už viršutinių dantų yra gumbas (parodo, bakstelėkite šį gumburą liežuvio galiuku: [d] - [d] - [d].

5. Studijuotos medžiagos konsolidavimas

Vaikinai, šie žaislai taip pat yra tarp mūsų. Ar pažaisime su jais? Mano įsakymu Užmerkite akis! Užsimerk. (Šiuo metu mokytojas išima vieną žaislą.) Atmerkite akis! Atmerk akis! Pasakyk man, kokio žaislo trūksta? .

Šauniai padirbėta! Žaiskime kamuolį. Tu, Piggy, turi pasisveikinti, pasakyti savo vardą angliškai ir perduoti kamuolį kitam žaidėjui. Ar žaidimo sąlygos aiškios? Pažaiskime žaidimą!

Sveiki! Aš esu kiaulė. Aš esu Hryusha. - Sveiki! Aš esu Olegas.

6. Apibendrinant:

Vaikinai, ar jums patiko pamoka?

Kas šiandien buvo mūsų svečias?

Taip, bet Piggy'ui laikas grįžti namo, bet jis tikrai ateis į kitą pamoką. Atsisveikinkime su juo. Klausykite ir kartokite: Viso gero! Garsas [d] mums jau pažįstamas. Kaip beldžiasi genys? Iki pasimatymo, Hryusha!

Ko mes išmokome klasėje, vaikinai? (Pasveikink, prisistatyk, atsisveikink). Ką įdomaus sužinojote apie Didžiąją Britaniją? (Vaikų atsakymai). Šauniai padirbėta! Mums viskas puikiai pavyko.

O dabar pamoka baigėsi! Iki pasimatymo, vaikai!

Literatūros ir interneto šaltinių sąrašas

1. Astafieva, M. D. Žaidimai vaikams, besimokantiems anglų kalbos. / M. D. Astafjeva / M., - 2006 m.

2. Biboletova, M. Z. Mokytojo knyga anglų kalbos vadovėliui pradinei mokyklai. / M. Z. Biboletova / Obninskas, 2006 m.

3. Zemčenkova, E. V. Anglų kalba ikimokyklinukams. / E. V. Zemčenkova / - M., 2008 m.

4. Meshcheryakova, V. N. Man patinka anglų kalba. / V. N. Meščerkova / Kazanės DAS, 1997 m.

5. Svetimžodžių žodynas. M., 1988 m.

6. Video.English on-line.ru Anglų kalba su Khryusha ir Stepashka.

www.maam.ru

Anglų kalbos pamokos santrauka: „Happy Journey“, vyresnio ikimokyklinio amžiaus vaikams

Savivaldybės autonominė bendrojo ugdymo tipo ikimokyklinė ugdymo įstaiga

darželis Nr.134, Tomskas

Išsamios anglų kalbos pamokos vyresniems ikimokyklinukams santrauka

(Tiesioginė edukacinė veikla su vyresnio ikimokyklinio amžiaus vaikais)

Sudarė: papildomo ugdymo mokytojas

anglų kalba

Arenta Oksana Aleksandrovna

„Laimingos kelionės į Didžiąją Britaniją“

Sritis: „Pažinimas“

Integracija: „Bendravimas“, „Fizinis lavinimas“, „Muzika“

Programos turinys:

Toliau stiprinti „sostinės“ sąvoką, vaikų įgūdžius dirbant su žemėlapiu, supažindinti vaikus su Londono įžymybėmis; mokyti vaikus vartoti išmoktus neigiamus sakinius (naudojant orų apibrėžimus ir spalvų pavadinimus); toliau mokyti; įtvirtinti anksčiau išmoktas angliškas dainas ir eilėraščius;

Toliau ugdyti vaikų pažintinį susidomėjimą, dėmesį, regimąją atmintį, vaizdinį-vaizdinį mąstymą;

Ugdyti vaikų anglų kalbos foneminę pusę, anglų kalbos įsisavinimo įgūdžius (klausymą, kalbėjimą, kalbos atspėjimą), naudojant daugialypės terpės palaikymą;

Puoselėti domėjimąsi ir pagarbą anglų kultūrai ir tradicijoms, meilę gimtajam kraštui, didinti motyvaciją mokytis anglų kalbos;

Medžiagos ir įranga: Didžiosios Britanijos žemėlapis, Londono lankytinų vietų iliustracijos, garso įrašai, žaislai (laukiniai gyvūnai), varpas, Big Beno kaukė, lankai, kamuoliai, žemėlapis, Anglijos ir Rusijos vėliava.

Edukacinės veiklos eiga:

(Didžiosios Britanijos karalienė ir princas skamba muzikai)

Karalienė: Sveiki, vaikinai! Aš esu Didžiosios Britanijos karalienė, o tai mano sūnus princas. Daug girdėjome apie Rusiją ir su dideliu malonumu lankėmės Maskvoje. Jau matėme Raudonąją aikštę, Kremlių, Didįjį teatrą. Jie taip pat mums pasakė, kad Tomsko mieste yra protingiausių, maloniausių, gražiausių vaikinų. O mes nusprendėme skristi pas jus ir pakviesti apsilankyti pas mus – JK. Ar nori leistis į kelionę?

(Vaikai atsako. Karalienė rodo Didžiosios Britanijos žemėlapį)

Karalienė: Didžioji Britanija yra šalia Prancūzijos esanti šalis. Jis padalintas į tris dalis: Angliją, Škotiją ir Velsą.

Princas: Didžioji Britanija – didelė sala, iš visų pusių skalaujama jūros. Didžiosios Britanijos sostinė yra Londonas.

Karalienė: Dabar jūs šiek tiek žinote apie Didžiąją Britaniją. Kviečiu į kelionę po JK.

(Vaikai kelionėms renkasi transportą)

Princas: Didžioji Britanija yra toli nuo Rusijos, todėl norint ten patekti, reikia kirsti nemažai šalių. Galite, pavyzdžiui, keliauti traukiniu per Lenkiją ir Vokietiją, o tada skristi lėktuvu virš Šiaurės jūros. Žiūrėk, mes jau Lenkijoje!

Karalienė: Mėgstamiausias šokis čia yra polka! Pabandykime sušokti šį šokį kartu?

(vaikai šoka polką)

Princas: Bet prieš mus yra Vokietija. Paklausykite, kaip gražiai skamba vokiška daina.

(vaikai atlieka anksčiau išmoktą šokį)

Karalienė: Mes vėl traukinyje. Pažiūrėk pro langą. Matai, tvenkinyje maudosi antys, laukuose ganosi karvės, o šuo prabėgo. Dainuokime dainą, šokkime ir parodykime, kokius garsus skleidžia šie gyvūnai.

(princas išima iš maišo žaislus, vaikai šoka ir mėgdžioja princo rodomus gyvūnų garsus)

Princas: Iš Vokietijos į Didžiąją Britaniją galite keliauti laivu arba skristi lėktuvu. Siūlau keliauti lėktuvu. Įsitaisykite patogiai – mūsų lėktuvas kyla į viršų. O kad nenuobodžiautume, šiek tiek pažaiskime su pirštais (vaikai daro pirštų mankštą)

Žuvis-žuvis-plaukioja tvenkinyje.

Pakrantėje ganoma ožka.

Varlė visur gerai jaučiasi:

Žemėje, pelkėje ir vandenyje.

Karalienė: Dabar pažiūrėkite į iliuminatorių. Skrendame virš šiaurinės jūros... Dėmesio! Mūsų skrydis eina į pabaigą. Prisisekite saugos diržus! Lėktuvas leidžiasi. Štai mes JK.

Princas: Pažiūrėkite, kiek aplinkui yra britų berniukų ir mergaičių! Jie, kaip ir jūs, mėgsta žaidimus lauke. Pažaiskime?

Žaidimas „Pasirink žaislą“

Kviečiami šeši dalyviai. Žaislai išdėlioti ant kilimo. Kad gautų žaislą, vaikas turi šokti į lankus ir pabėgioti aplink dvi kėdes. Toliau vaikai savo žaislus pavadina angliškai!

Karalienė: Vaikinai, ar jums patinka lankytis zoologijos sode? O britų vaikai taip pat mėgsta lankytis zoologijos sode. Mėgstamiausia britų berniukų ir merginų vieta yra Regent's Park. Šiame parke yra zoologijos sodas (nuotrauka)

Kokių gyvūnų čia nepamatysi! Vaikinai, pasiimkite žiūronus (vaikai kiškite kumščius į akis, pasakykite, kokie gyvūnai gyvena zoologijos sode?

(Vaikai vardija laukinių gyvūnų vardus angliškai)

Princas: Netoli Regent's Park yra laikrodžio bokštas. Šis bokštas turi juokingą pavadinimą: Big Ben. Sakykime kartu: „Didysis Benas“. Bet aš jums išduosiu mažą paslaptį. Taip vadinasi ir šio bokšto varpas. Taigi, šiame bokšte buvo net penki varpai. Garsiausias ir didžiausias vadinamas „Big Ben“.

karalienė; Vaikinai, ar norite žaisti tokį žaidimą?

"Didysis Benas"?

(Parenkamas vedėjas, vaizduojantis Big Beno bokšto laikrodžio varpą. Vaikai sako žodžius:

Big Benas yra bokštas.

Mums neprieštarauja žaisti su ja

Ryte, vakare, dieną ir naktį!

Vedėjas skambina varpu ir sako: „rytas“ (rytas). Vaikai imituoja ryte atliekamus veiksmus (valantis dantis, prausiant veidą). Po žodžių – naktis (naktis, vakaras) vaikai vaizduoja tipiškus šiam paros metui veiksmus.

Princas: Mūsų kelionė į Didžiąją Britaniją baigėsi. Vaikinai, prisiminkime vietas, kuriose šiandien lankėmės? O kad nepamirštumėte tokios gražios šalies kaip Didžioji Britanija, duodu jums žemėlapį, kuriame pavaizduota Didžioji Britanija ir įžymios šios šalies vietos.

Karalienė: kad ir kaip gera būtų apsilankyti, tikri keliautojai visada trokšta savo tėvynės. Užimkite vietas mūsų lėktuve, laikas skristi namo į Rusiją, į savo gimtąjį miestą Tomską!

(vaikai grįžo į darželį)

Princas ir karalienė: Deja, laikas mums skristi atgal. Viso gero! Bet mes tikrai tęsime kelionę po JK su jumis.

www.maam.ru

Anglų kalba ikimokyklinukams. Pamokos santrauka parengiamajai grupei „Kelionė į Didžiąją Britaniją“

Pamokos tikslai:

a) pažintinis aspektas:

Išmokto žodyno kartojimas temomis: „Gyvūnai“, „Pažintis“, „Aš galiu“. ";

Anglų kalbos suvokimo ir supratimo iš klausos įgūdžių formavimas;

b) vystymosi aspektas:

Kalbos raštų, rimų, dainų lavinimas;

Individualių gebėjimų ugdymas;

Didesnis susidomėjimas kalbos mokymusi;

c) edukacinis aspektas:

Sukurti draugiškumo ir domėjimosi kitos šalies kultūra atmosferą.

Pamokų užrašai.

1. Organizacinis momentas.

Sveiki berniukai ir merginos. Aš džiaugiuosi tave matydamas.

Sveiki, N.N. Mums taip pat malonu matyti jus.

Tikiuosi, kad tau viskas gerai. Sveikiname savo svečius.

Labas rytas, labas rytas,

Labas rytas jums,

Labas rytas, labas rytas,

Džiaugiamės jus matydami.

2. Kalbos pratimai.

Vaikinai, esu tikras, kad mūsų svečiai nori daugiau sužinoti apie jus. Papasakokite apie save. (Vaikai atsako į bendruosius klausimus.)

Kiek tau metų?

Ar turi mamą? Tėvas? Sesuo? Brolis? ir kt.

Ar turi draugą? (Vaikai atsako teigiamai, mokytojas kviečia sustoti ratu)

Yra linksmas turas.

Esame laimingi, laimingi draugai.

Mėgstame šokti pagal gražią muziką

Ir ploja rankomis!

Ploti! Ploti! Ploti! (ploti rankomis)

Ar norėtumėte turėti draugų iš JK? Norėdami tai padaryti, turime leistis į kelionę, o norėdami sužinoti, kaip tai padaryti, atlikime užduotį.

(Mokytojas parodo vaikams gėlę su septyniais įvairiaspalviais žiedlapiais. Prašo pirmiausia suskaičiuoti žiedlapius, o paskui vaikai paeiliui nuplėšia žiedlapius ir vadina jų spalva. Ant nugaros rašomos raidės. Vaikai skaito žodį „veidrodis“).

Taigi štai kas mums padės patekti į Didžiąją Britaniją – veidrodis! Štai jis.

3. Pagrindinė dalis. Dramatizacija „Kelionė į Didžiąją Britaniją“

Veikėjai: Polina, Miša, Polly, Mike, katė, šuo, kiaulė, asilas, dvi vištos, višta, lapė.

Papuošimas: stalas su arbatos indais, tvora gyvūnams.

Polina ir Miša žiūri į veidrodį.

Polina: Kokį veidrodį turime!

Nenuleidžiame nuo jo akių.

Miša: Šiame stebuklingame veidrodyje

Pamatysime be vargo

Salos, jūros ir kalnai,

Upės, šalys, miestai.

Polina: Kokios šalies norėtume?

Štai kur mes galime eiti.

Miša: Didžiosios Britanijos šalis nusipelno dėmesio.

Tada mūsų veidrodis nuves mus ten!

Kartu: Miša: Dabar pamatysime tikras damas ir ponus ir susipažinsime su jais.

Polina: Kaip mes su jais pasikalbėsime?

Miša: Turėsime prisiminti viską, ko išmokome anglų kalbos pamokose.

Pasirodo anglas berniukas ir mergina.

Maikas. Sveiki. Kas tu esi?

Polina. Sveiki. Aš esu Polina.

Miša. Sveiki. Aš esu Miša.

Polly. Iš kur tu esi?

Miša. Aš esu iš Rusijos.

Polina. Aš esu iš Rusijos. Iš kur tu esi?

Maikas. Aš esu iš Didžiosios Britanijos.

Polly. Aš esu iš Didžiosios Britanijos.

Auklėtojas. Sveiki, vaikai. O, šiandien turime svečių.

Maikas. Susipažinkite su Miša ir Polina iš Rusijos.

B. Malonu tave matyti.

Polina ir Miša. Malonu matyti ir tave.

Polly ir Mike'as. Išgerkime arbatos.

(Jie atsisėda prie stalo išgerti arbatos.)

Visi vaikai dainuoja dainelę „Polly vaišina tave arbata“).

Polly, uždėkite virdulį,

Polly, uždėkite virdulį,

Polly, uždėkite virdulį,

Visi gersime arbatą.

Polly, vėl nusiimk,

Polly vėl nusiimk,

Polly, vėl nuimk.

Jie visi dingo!

Polina ir Miša. Labai ačiū.

B. Esate labai laukiamas. Ar norėtum į fermą?

Polina ir Miša. Ačiū, su malonumu.

Vaikai dainuoja dainelę „Ūkyje“.

Savo ūkyje turiu vištą/

Klauk, klik, klyk.

Savo ūkyje turiu vištą.

Lustas, čipas, čipas.

Savo ūkyje turiu kiaulę.

Oink, oink, oink.

Savo ūkyje turiu asilą/

He-haw, he-haw, he-haw.

Savo ūkyje turiu katę.

Savo ūkyje turiu šunį.

Bow-wow, lankas-vau, lankas-vau.

B. Vaikai, mūsų ūkyje vyksta daug smagių įvykių. Anksti ryte atsibunda mūsų mažasis asilas.

Asilas. Sveiki, aš esu asilas. Aš galiu bėgti. Aš galiu šokinėti. Galiu dainuoti dainą.

Saldžiai dainuoja asilas

Dienos pertraukoje.

Jei tu jo nemaitinsi,

Štai ką jis pasakys:

He-haw, he-haw, he-haw.

B. (maitina asilą morkomis) Padėkite sau.

Asilas. Ačiū. (pabėga)

B. Tada mūsų katė pabunda.

Katė. Sveiki, aš esu katė. Galiu pasakyti miau, miau, miau. Galiu supilti pieną. Aš galiu šokti.

B. Tada pabunda mūsų kiaulės.

Kiaulė. Sveiki. Aš esu kiaulė. Galiu lįsti purve.

(Vaikai dainuoja dainą)

Kiaulė, kiaulė,

Nusišypsoti purve.

Kiaulė, kiaulė

Grunkti, niurzgėti, niurzgėti.

Oink, oink, oink.

B. Mūsų vištos ir vištos atsibunda.

Višta. Sveiki, aš esu višta. Galiu pasakyti, cuck, cuck, cuck. Galiu pešti grūdus.

Vištiena. Aš esu višta. Galiu pasakyti, čipsas, čipas. Galiu pešti grūdus.

Vištiena 2. Galiu nuskabyti ir grūdus.

B. Jie peša grūdus ir nemato raudonosios lapės.

(Pasirodo lapė)

Lapė. Sveiki, aš esu lapė. Aš alkanas, aš alkanas. (sėlina prie vištos ir jauniklių)

Lapė ateina ir išeina.

Ateina ir išeina

Glostydamas jos pūkuotą uodegą,

Galąsti nagus.

Atkreipkite dėmesį į lapę! (bėga prie vištų, jos pasitikti išbėga šuo)

Šuo. Bow-wow, lankas-vau. Aš esu šuo. Eik šalin! Eik šalin! (Lapė pabėga)

Polina. Turite nuostabų ūkį. Labai ačiū. Dabar laikas grįžti namo.

Miša. Viso gero.

B. Ateik pas mus dar kartą. Viso gero.

4. Apibendrinimas.

Mokytoja prašo vaikų įvardyti šalį, kurioje lankėsi, kokius gyvūnus pamatė, primena, kad gyvūnai gali daug ir užduoda vaikams klausimą: ką tu gali? Išklauso atsakymus ir, jei reikia, užduoda bendrus klausimus, pavyzdžiui: Ar mokate piešti? Ar gali lipti?

5. Atsisveikinimas.

Pakelkite galvas

Ir pasakykite „Viso gero“.

Literatūra: I. A. Šiškova, „Anglų kalba mažiesiems“, Maskva, „ROSMAN“, 2012; A. Belokurova, T. Ruban, „Anglų kalbos mokymasis žaidžiant“; N. I. Krasyuk, V. V. Krasyuk „Eilėraščiai ir žaidimai anglų kalba“, Rostovas prie Dono, „Feniksas“, 2014 m.

www.maam.ru

Anglų kalbos pamokų 5-7 metų ikimokyklinukams santrauka

Medžiagos aprašymas: pateikta pamokos tema „Žaislai“ santrauka skirta darbui su 5-7 metų vaikais ir gali būti naudinga pradinių klasių anglų kalbos mokytojams bei papildomo ugdymo mokytojams.

Pamokos tema: Žaiskime

Tikslas:Žodyno aktyvinimas.

Edukacinis: mokoma kurti naratyvinius, klausiamuosius ir neigiamus sakinius.

Ugdomasis: lavina anglų kalbos fonetinius įgūdžius.

Ugdomasis: ugdyti rūpestingą požiūrį į žaislus.

Įranga: lenta, transkripcijos kortelės, magnetofonas, žaislai

Per užsiėmimus

KEnglish.ru - tėvams ir vaikams. | KEanglish.ru

Šis atvirų pamokų planas ikimokyklinukams yra geras, nes kai kurias pamokos dalis galite lengvai pakeisti įterpdami savo eilėraščius ar daineles.

Sveiki daina (jūsų daina pamokai pradėti).

Mokytojas: "Sveiki! Sveiki! Laba diena, mano brangūs draugai! Kaip laikaisi?"

Vaikai: "Man viskas gerai, ačiū. Man viskas gerai, ačiū."

Mokytojas: „Vaikinai, šiandien mes eisime į zoologijos sodą magišku magišku kilimu ir ne tik paprastu, bet ir nuostabiu.

2. Pagrindinė pamokos dalis.

2.1 Konstrukcijos „Mano vardas...“ kartojimas ir sustiprinimas.

Mokytojas: „Tačiau norėdami užimti vietą ant magiškojo kilimo, turėsite pasakyti savo vardą. Kaip mes sakome savo vardą angliškai?

Vaikai: "Mano vardas yra..."

Mokytojas: "Kiekvienas paeiliui ištarkime savo vardą angliškai. Jūs, prašau. Gerai. Sėdėkite, prašau."

2.2 Fonetinis pratimas.

„Mūsų kilimas skraido, vėjas pučia į veidus ir triukšmauja“„Ir čia mes skrendame tiesiai per debesį, o kilimas vis stiprėja:“„O dabar mes skrendame į pasakišką zoologijos sodą, mūsų kilimas sustoja ir sako: „„Lėktuvas skrenda ir dūzgia:“„Gyvatė slinko šalia mūsų ir sušnypštė:"O ten bitė dūzgia ant gėlės:"„Ir gyvatė pozuoja jai:

2.3 Kartojame ir sustipriname žodžius tema „Gyvūnai“.

Mokytojas: „Taigi, jūs ir aš atvykome į mūsų nuostabų zoologijos sodą, pažiūrėkime, kokie gyvūnai ten gyvena. Ir kas tai yra? Kas čia? (Tigras – tigras).

Kur tai pamatyti, spėk?

Medžiaga iš svetainės kengish.ru

Anglų kalbos pamokų 5-6 metų ikimokyklinukams santrauka

Anglų kalbos pamoka vyresnio ikimokyklinio amžiaus vaikams (5-6 m.)

skyrius: "Transportas"

Tema: "Istorija apie mažą raudoną mašiną"

apibūdinimas: Ši plėtra skirta anglų kalbos mokytojams, dirbantiems su ikimokyklinio amžiaus vaikais, tėvams, savarankiškai besimokantiems anglų kalbos su vaikais. Pamoka skirta vyresnio ikimokyklinio amžiaus (5 - 6 metų) vaikams. Ši medžiaga leidžia žaismingai pristatyti naują žodyną leksikos tema „Transportas“ ir iš pradžių jį įtvirtinti kalboje.

Tikslas: Naujo žodyno įvedimas tema „Transportas“ ir pirminis jų įtvirtinimas kalboje.

Užduotys:

  • Supažindinti vaikus su nauju žodynu tema „Transportas“
  • Žodyno konsolidavimas tema „Spalvos“
  • Įtvirtinti žinias apie įvairias transporto rūšis ir jų ypatybes
  • Kelių eismo taisyklių žinių įtvirtinimas
  • Anglų eilėraščio „Šviesoforai“ studijavimas

Švietimas:

  • Kalbos, dėmesio, atminties, mąstymo ugdymas

Švietimas:

  • Ugdykite teigiamą požiūrį į pasakų personažus, empatiją kitiems, norą padėti kitiems

Įranga:

Vaizdinė medžiaga pasakai „Pasakojimas apie mažą raudoną mašiniuką“ (A4 dydžio paveikslėliai) arba Power Point pristatymas, įvairiaspalviai apskritimai, nurodantys šviesoforo spalvas.

Pamokos eiga

1. Organizacinė dalis(abipusis mokytojo ir vaikų sveikinimas)

2. Mokinių žinių atnaujinimas

Mokytojas: Vaikinai, ar žinote, kas padeda mums judėti, kaip galime patekti į net tolimiausią miestą ar tolimiausią šalį?

Vaikų atsakymai.

Mokytojas: Kaip visa tai galima pavadinti vienu žodžiu? Teisingai, transportas!

3. Naujos medžiagos mokymasis

Mokytoja kviečia vaikus pasiklausyti pasakos apie nedidelį automobilį, kuris ieškojo draugų. Vykstant istorijai, lentoje pridedami paveikslėliai, vaizduojantys įvairias transporto rūšis.

"Pasakojimas apie mažą raudoną mašiną"

Kažkada buvo mažas raudonas automobilis. Ji buvo labai vieniša – neturėjo nei vieno draugo. Kartais ji stovėdavo savo garaže ir svajodavo apie tai, kaip vieną dieną atsivers durys, įeis visi draugai ir jai daugiau niekada nebus liūdna.

Ir tada vieną dieną Mažasis raudonas automobilis nusprendė eiti ieškoti draugų. Ji išėjo iš namų ir važiavo visur, kur tik jos akys vedė. Ir staiga priešais ją išaugo didžiulis kalnas – akys žėrėjo, ji baisiai urzgė ir niurnėjo, ant nugaros buvo didžiulė kupra.

Tai buvo tik Sunkvežimis (sunkvežimis), bet Mažasis raudonas automobilis apie tai nežinojo ir labai išsigando. Ji siaubingai rėkė: „Prašau, pasigailėk manęs! Sunkvežimis nustebęs pažvelgė į raudoną automobilį: „Tu neturi manęs bijoti, aš tau nepakenksiu“.

„O gal tada tu tapsi mano draugu? Aš išvis neturiu draugų...“ – pasakojo Maža raudona mašinytė.

- Ne, ne, - sušuko Lorry, - aš skubu, turiu pristatyti krovinį laiku! Iki pasimatymo!"

„Viso gero!“ - liūdnai atsiliepė raudona mašinytė ir nuvažiavo toliau. Ji nusprendė vykti į miestą ir ten tikrai susiras draugų.

Paaiškėjo, kad mieste labai triukšminga, visi kažkur skubėjo, garsiai dundėjo ir šaukė į Mažąjį raudoną automobilį, kuris sutrikęs išvažiavo į kelią. Čia buvo tiek daug įvairių monstrų: su kibirais, tankais ir ragais – ir visi bandė stumdyti Mažąjį raudoną automobilį.

Kiekvienoje sankryžoje buvo keistas padaras su trimis akimis, su kuriais jis visą laiką mirktelėjo, bet niekada neatmerkė visų 3 akių iš karto. Akys buvo žalios, geltonos ir raudonos. (Klausimas vaikams, koks tai padaras). Tai buvo šviesoforai.

Mažas raudonas automobilis prie šviesoforo ilgai šaukė: „Būkime draugais! Bet jis tikriausiai buvo labai užsiėmęs ir jai neatsakė, tik mirktelėjo įvairiaspalvėmis akimis.

Ir tada mažasis raudonas automobilis vos neatsitrenkė į didelį autobusą. Ji vos spėjo išsisukti.

„Atsiprašau, nenorėjau tavęs stumti“, – atsiprašė Bus.

"Viskas gerai. Draugaukime su tavimi?" - paklausė Raudona mašinytė.

„Na, aš visai neturiu laiko, matai, aš vedu žmones. Jei pavėluosiu nors minutę, suaugusieji vėluos į darbą, o vaikai praleis mokyklą. Neturiu laiko draugams“.

Pravažiavo Motociklas (motociklas). Mažas raudonas automobilis jam pasakė: „Ieškau draugo. Gal tu juo tapsi?

„Gerai“, – šiek tiek pagalvojęs atsakė Motociklas, – ar tau patinka važiuoti greitai?

„Ne, nes aš dar labai mažas. Be to, važiuoti greitai yra labai pavojinga.

„Šiuo atveju mes nesame tame pačiame kelyje. Būk sveikas“, – pasakė Motociklas ir greitai išvažiavo.

Mažas raudonas automobilis beveik verkė iš įžeidimo. Kodėl niekas nenori su ja draugauti?

Ji nebenorėjo likti mieste, kur visi taip skubėjo, kur niekas neturėjo laiko draugystei.

Už miesto pasigirdo ilgai sklindantis švilpukas. Ten nuskubėjo maža raudona mašinytė ir staiga tai pasigirdo jos draugo balsas! Jai artėjant prie bėgių, pro šalį visu greičiu nuskubėjo didžiulė žalia gyvatė. (Klausimas vaikams – kokia tai gyvatė?) Žinoma, tai buvo Traukinys. Mažas raudonas automobilis net nespėjo jo nieko paklausti, gyvatė atskubėjo labai greitai.

Ir taip liūdnas raudonas automobilis važiavo be tikslo. Ji važiavo ir verkė, labai susinervino, kad niekas nenori su ja draugauti. Ji ruošėsi išvykti į tamsiausią, tolimiausią mišką ir daugiau nieko nebematyti, kai staiga išgirdo balsus:

"Koks gražus automobilis!"

Mažas raudonas automobilis pažvelgė aukštyn ir pamatė du berniukus.

„Parvežkime ją namo ir pažaiskime su ja“.

Maža raudona mašinytė negalėjo patikėti savo ausimis – ar tikrai kažkas norėjo su ja draugauti!

Berniukai parsivežė ją namo, žaidė su ja kiekvieną dieną ir visur vežėsi su savimi. Kokia laiminga buvo Mažoji raudona mašinytė – ji niekada nebebuvo vieniša!

4. Medžiagos kartojimas ir sutvirtinimas

Pasiklausę pasakos, vaikų prašoma atsakyti į klausimus pagal tekstą, nepamirštant išsaugoti anglišką versiją

Klausimai vaikams:

1. Kas ėjo ieškoti draugų?

2. Ką kelyje sutiko raudonas automobilis?

3. Kodėl Sunkvežimis, Šviesoforai, Autobusas, Motociklas, Traukinys nenorėjo su ja draugauti?

4. Kas tapo Raudonojo automobilio draugu?

Vaikai kartu su mokytoju taria naujus leksinius vienetus.

5. Poilsio minutė – žaidimas „Šviesoforai“

Mokytojas paeiliui rodo vaikams raudonos, žalios ir geltonos spalvos apskritimus. Vaikai, pamatę raudoną spalvą, stovi vietoje, geltoni, atsisėda, o žalią – vaikšto.

Pamažu žaidimo tempas greitėja, vaikai turi būti vis atidesni, kad nesuklystų pasirinkdami veiksmą. Tas, kuris padarė klaidą, pašalinamas iš žaidimo. Žaidimas tęsiasi tol, kol bus nustatytas nugalėtojas.

6. Eilėraščio „Šviesoforai“ studija

Anglų kalbos pamokų užrašai ikimokyklinukams (1 pamoka)

ANGLŲ KALBA IKIMOKYKLINIAMS VAIKAMS (1 PAMOKA)

Sveiki, mieli skaitytojai! Šiandien pradedu publikuoti . Tikiuosi, kad mano užrašai ar bet kokie pamokų elementai jums bus naudingi, o anglų kalbos mokymosi procesas su ikimokyklinukais taps smagia, įdomia ir naudinga veikla.

1. Organizacinis pamokos momentas.

Įvadinis pokalbis su vaikais (įžanga, pokalbis apie temą vaikams prieinama ir įdomia forma).

2. Fonetinis pratimas.

Vaikai susipažįsta su sveikinimu anglų kalba „Labas rytas!“, tada kartu, o po to individualiai sutvirtina naują frazę.

3. Pagrindinė pamokos medžiaga.

a) Susipažinimas su lėle (lėlės „lėlė“ išvaizda, jos pavadinimo „Betty“ sužinojimas; mokytojas klausia lėlės angliškai, o lėlė „atsako“).

b) Kiekvieno vaiko sveikinimas su lėle anglų kalba (visi vaikai individualiai sveikina lėlę „už rankos“). Mokytojas su lėle kreipiasi į vaiką: „Labas rytas, Nikita“. Vaikas atsako: „Labas rytas, Betty“. Ir taip toliau.

c) Žaidimas lauke „Komandos“ (vaikai šioje pamokoje supažindinami tik su dviem „komandomis“: „Sėsk!“, „Atstok!“). Mokytojas pirmiausia ištaria „komandą“ ir ją vykdo su vaikais (vaikai labai greitai supranta ir įsimena „komandų“ reikšmę). Tada vaikai savarankiškai vykdo „komandas“, o mokytojas bando juos „supainioti“. Laikui bėgant galite naudoti įvairius šio žaidimo variantus (naujos „komandos“, vaikas atlieka vadovo vaidmenį).

4. Santrauka.

Apibendrinant. Atsisveikinimas anglų kalba „Good bye!

Pastaba:

Pamoką galite pradėti nuo netikėtos gražios „angliškos lėlės“ pasirodymo, kad sudomintumėte vaikus ir lėle, ir galimybe su ja bendrauti angliškai.

Papildomai:

(Savo kurso užrašuose pasistengsiu publikuoti medžiagą papildomam darbui. Daugiau informacijos apie šią užrašų dalį rasite straipsnyje Apie skyrelį „Anglų kalba ikimokyklinukams“)

Mokymasis lauko žaidimo „Rankas aukštyn! Nuleisti rankas! pasivaikščiojimo metu (žaidimo „Komandos“ principu).

Savarankiškas darbas (jei reikia): išmoktų žodžių įtvirtinimas (žaidimas), tarimo darbas.

Taip pat siūlau pažvelgti į toliau pateiktą informaciją Anglų kalbos pamokų užrašai ikimokyklinukams: 2 pamoka, 3 pamoka.

Dėkojame, kad domitės „AUGKITE KARTU“ svetaine!

Šaltinis rastivmeste.ru

Mokytojas: Mėgsta valgyti žuvį. Vaikai: Mėgsta valgyti žuvį. Mokytojas: Ir lapė mums dar atnešė ąsotį pieno. Pienas. Vaikai: Pienas.

Mokytojas: Mėgsta gerti pieną. Vaikai: Mėgsta gerti pieną. Mokytojas: Ar atsitiktinai susipainiojate: kuris gyvūnas ką myli?

Prisiminkime: tai lokys. Mėgsta valgyti medų. Mėgsta gerti vandenį. Tai lapė. Mėgsta valgyti žuvį. Mėgsta gerti pieną. Vaikai: Tai lokys. Mėgsta valgyti medų. Mėgsta gerti vandenį. Tai lapė. Mėgsta valgyti žuvį. Mėgsta gerti pieną. 4 etapas. Darbo užbaigimas. Mokytojas: Taigi, vaikinai, kokius gyvūnus mes sutikome Vaikai: meška, lapė?

Mokytojas: Tiesa, ar tau jie patiko? Vaikai: Taip. Mokytojas: Tada pakvieskime juos į kitą pamoką.

Paruoškime jiems tai, kas jiems patinka, ir pakvieskime juos pas save; ir kas jiems patinka? Ką mėgsta lokys: Mieloji. Vanduo.

Mokytojas: O lapė: Žuvis? Pienas. Mokytojas: Gerai, dabar atsisveikinkime su draugais ir lauksime, kol juos aplankys kita pamoka. Vaikai: Iki, meška! Iki, lapė!

Vaizdinės priemonės: 1) paveikslėliai (arba žaislai), vaizduojantys mešką ir lapę, 2) paveikslėliai (ar žaislai), vaizduojantys maistą, 3) kasetė, kurioje užfiksuoti miško triukšmai.

Peržiūra:

Peržiūra:

  1. Mokytojas turėtų atsiminti, kad pagrindinių bendravimo užsienio kalba įgūdžių išsivystymo lygio nustatymo procedūra reikalauja kruopštaus išankstinio pasirengimo. Procedūra turi būti parengta tiek turinio (kokia konkreti kalbos medžiaga naudojama), tiek formos (kokia diagnozės forma pasirenkama – atvira ar uždara) požiūriu, o jos įgyvendinimas turi būti aiškiai organizuotas. Svarbu, kad vaikai būtų įsitikinę, jog reikia gerai atlikti tą ar kitą užduotį. Tik esant tokiai sąlygai, diagnostinė procedūra bus atliekama tikslingai, natūraliai ir įtikinamai
  2. Diagnozė turėtų būti atliekama draugiškoje atmosferoje, kad vaikai jaustų pasitenkinimą ir džiaugsmą. Kuo laisvesnis vaikas jausis atlikdamas jam pavestą kalbėjimo užduotį užsienio kalba, tuo jis bus aktyvesnis bendraudamas. Tai prideda pasitikėjimo savimi jausmą.
  3. Diagnostinės procedūros metu neturėtumėte taisyti vaikų klaidų, kad jokiu būdu neįžeistumėte vaiko. Geriausias variantas yra įrašyti klaidas, kurių vaikas nepastebėjo, kad būtų galima vėliau analizuoti.
  4. Pagrindinė mokytojo funkcija diagnostikos procese – valdyti bendravimą su vaikais (vaiku) žaismingai.
  5. Norint išanalizuoti diagnostikos procedūrą, jos eiga turi būti įrašyta į juostą, diktofoną ar vaizdo kamerą. Fotografinė medžiaga: suteikite mokytojui aiškų supratimą apie atliktą darbą.
  6. Diagnostinė procedūra turėtų būti atliekama tik su pažįstama, anksčiau vaikų įgyta kalbos medžiaga - leksine, fonetine, gramaline, griežtai laikantis programos.
  7. Techninės diagnostikos detalės neturėtų būti paliktos nuošalyje. Kurie apima preliminarų testavimą. Šiame etape parenkamos ir koreguojamos testo užduotys.
  8. Diagnostikai atlikti iš anksto paruošiamos detalės, vaizdinės atramos (schemos, piktogramos, simboliai), iliustracinė medžiaga.
  9. Diagnostiką rekomenduojama atlikti tiek individualiai, tiek grupėmis.
  10. Mokytojas turėtų atsiminti, kad nustatydamas pagrindinių bendravimo užsienio kalba įgūdžių išsivystymo lygį, visų pirma įvertinate jų sėkmes ir trūkumus. Geresnė priemonė gali būti kiekvieno vaiko kalbos ir kalbos raidos pažanga. Stenkitės išlaikyti sėkmės jausmą kiekviename vaike.

Prisiminti! Net ir mažiausia pergalė turi būti pastebėta ir atitinkamai įvertinta. Būtent sėkmės situacija palaiko tvarią vaiko motyvaciją mokytis anglų kalbos ir naujų žinių troškimą.

Vaikų programinės medžiagos įsisavinimo vertinimo pagal kalbinės veiklos aspektus ir rūšis kriterijai

  1. Fonetiniai įgūdžiai

Vaikai turi taisyklingai ir aiškiai tarti mokytojo paskirtus garsus ir žodžius.

Aukštas lygis – vaikas aiškiai ir taisyklingai taria garsus ir žodžius pagal programos reikalavimus, surinkdamas maksimalų balų skaičių.

Vidutinis lygis – vaikas aiškiai ir taisyklingai netaria visų garsų ir žodžių, patiria tam tikrų sunkumų, surenka vidutinį balų skaičių.

Žemas lygis – vaikas netaisyklingai taria daug garsų ir žodžių, sunkiai ištaria garsus arba išvis nieko neištaria, surenka mažiau nei pusę balų.

  1. Leksikos įgūdžiai

Vaikai turi įvardyti leksinius vienetus tam tikra tema.

Aukštas lygis – vaikas įvardija visus temos žodžius, nepatiria jokių sunkumų, jo žodynas atitinka programos reikalavimus, surenka maksimalų balų skaičių.

Vidutinis lygis – vaikas patiria tam tikrų sunkumų vardydamas leksinius vienetus, įvardija ne visus leksinius vienetus tam tikromis temomis ir surenka vidutinį balų skaičių.

Žemas lygis – vaikas patiria didelių sunkumų vardydamas leksinius vienetus arba jų visai neįvardija, jo žodynas neatitinka programos reikalavimų, surenka mažiau nei pusę balų.

  1. Kalbėjimo įgūdžiai (dialogas ir monologinė kalba)

Vaikai turi gebėti sudaryti nuoseklų teiginį pagal siūlomą situaciją, mokėti užduoti klausimus ir atsakyti į juos.

Aukštas lygis – vaikas geba užduoti daugiau nei du klausimus, teisingai į juos atsako, pateikia išsamius ir trumpus atsakymus, vaiko teiginyje yra daugiau nei trys frazės, surenkamas maksimalus balų skaičius.

Vidutinis lygis - vaikas daro nedideles leksines ir gramatines klaidas, vaiko teiginyje yra 2-3 frazės, užduoda 1 ar 2 klausimus, į juos neatsako aiškiai, renka vidutinį balų skaičių.

Žemas lygis – vaikas neklausinėja, atsako neteisingai, visai nekalba duota tema ir surenka mažiau nei pusę balų.

  1. Klausymo įgūdžiai

Vaikai turi suprasti svetimą kalbą iš klausos ir perteikti jos turinį rusiškai.

Aukštas lygis - vaikas teisingai perteikia tai, ką išgirdo, ir teisingai atspėja mįslę, surinkdamas maksimalų taškų skaičių.

Vidutinis lygis – vaikas atspėja mįslę, perteikia išgirsto turinį, darydamas smulkių gramatinių ar leksinių klaidų, surenka vidutinį balų skaičių.

Žemas lygis – vaikas negali atspėti mįslės, nesupranta to, ką išgirdo, turinio ir surenka mažiau nei pusę balų.

Peržiūra:

Norėdami naudoti pristatymų peržiūras, susikurkite „Google“ paskyrą ir prisijunkite prie jos: https://accounts.google.com

Skaidrių antraštės:

Merjemas Zayridinova Laba diena, brangios Sofija ir Anastasija! Labai ačiū už žurnalą ir kitą medžiagą, kurią užsisakiau iš jūsų svetainės!

Viską gavau ir studijuoju. Jūs net neįsivaizduojate, kaip jūsų darbas padeda pradedantiesiems! Dar kartą labai ačiū!

Labai ačiū už Jūsų pagalbą!!! Linkiu sėkmės jūsų versle!!! Tikiuosi tolimesnio bendradarbiavimo ar tiesiog draugystės))))))) Viso ko geriausio jums.

Labai ačiū, kad esate čia. Kartais net nežinai, į ką kreiptis su tam tikrais klausimais. Tai labai svarbi informacija pradedančiajam.

Atsiliepimų archyvas

Anglų kalbos pamokų užrašai 4-6 metų vaikams (pirmieji studijų metai).

Mūsų klubas džiaugiasi galėdamas pasiūlyti jums pastabas apie įdomius ir tikrai lavinančius anglų kalbos užsiėmimus 4-6 metų vaikams ( Pirmas studijų metais), kurie sėkmingai dirba mūsų klube.

Ar verta ikimokyklinukus mokyti anglų kalbos? Kiek tai sėkminga? Tėvų nuomonė šiuo klausimu yra visiškai priešinga.

Vieni mano, kad prieš mokyklą geriau neapkrauti vaiko kalba, nes jis vis tiek viską pamirš, kiti bijo, kad nespės užpildyti vaiko galvos reikiamomis žiniomis. Tačiau anglų kalbos pamokų paklausa tarp ikimokyklinukų kasmet auga.

Taigi ar verta mokyti vaikus užsienio kalbos, būtent anglų?

Žinoma. Ir tam yra priežasčių:

1) Jautrus (palankiausias) laikotarpis užsienio kalbos mokytis, anot psichologų, vaikas pradeda 2 metų amžiaus, kai pradeda aktyviai vystytis kalba. Būtent šiame amžiuje smegenys atveria langą kalbos struktūroms mokytis ir pasyviam žodynui kaupti.

Įdomu, bet ši su amžiumi susijusi funkcija tinka ne tik mokantis gimtosios, bet ir užsienio kalbos. Kiekvienos kalbos konstrukcijos lengvai telpa į vaiko galvą, kiekviena į savo ląstelę ir niekada nesusipainioja. Kuo labiau tolsime nuo jautraus laikotarpio, tuo daugiau teks įdėti pastangų, kad įsisavintume tą patį kiekį medžiagos.

2) Teigiamos motyvacijos formavimas Mokytis užsienio kalbos galima ikimokykliniame amžiuje. Visi žino, kad beveik neįmanoma ko nors išmokyti vaiko be jo noro!

Tačiau būtent ikimokykliniame amžiuje, kai visi užsienio kalbų užsiėmimai yra pagrįsti ŽAIDIMAI, gali susidaryti stiprus noras mokytis anglų kalbos toliau. Vaikas ateina į klasę žaisti įdomių žaidimų, kuriuos siūlo mokytojas, piešti ir spalvinti, o jau žaidimo metu susipažįsta su naujais žodžiais, dainuoja daineles, mintinai moka eilėraščius ir pan.

Motyvą mokytis užsienio kalbos ikimokykliniame amžiuje pakeičia žaidimo motyvas, bet tai normalu. Vaikas išsiugdo įprotį susikibti su liežuviu, panašų į įprotį valytis dantis ryte ir vakare. . Mokytis užsienio kalbos, o svarbiausia – mėgautis ja, tampa norma!

3) Žmonijos istorija patvirtina užsienio kalbos mokymosi sėkmę ikimokykliniame amžiuje. Prisiminkite XIX amžiaus istoriją ir aukštuomenę, būtent, kad kiekvienas vaikas turėjo auklėtoją iš Europos.

Sulaukę šešerių metų aukštesniųjų klasių vaikai jau puikiai kalbėjo užsienio kalba. Apie jautrų laikotarpį čia kalbėti neverta. Šimtmečių praktika kalba pati už save.

Tiesiog sovietinis laikotarpis, kai užsienio šalys buvo suvokiamos kaip pagrindinis priešas ir buvo uždaryta prieiga prie jų, paliko pėdsaką užsienio kalbos mokymuisi mūsų šalyje.

Kodėl anglų kalbos pamokos turi būti įtrauktos į vaikų klubo tvarkaraštį?

Anglų kalbos pamokos ikimokyklinukams dabar yra labai paklausios. Šiandieninių 4-6 metų vaikų tėvai yra šiuolaikinė jaunuolių karta, kuri praktiškai nepatyrė „sovietinio sąstingio“, o priešingai, matė karjeros ir sėkmės profesinėje veikloje priklausomybę nuo žmogaus žinių lygio. užsienio kalba. Tėvų motyvaciją stiprina ir atostogų kelionės į kitas šalis bei būsimas anglų kalbos mokymasis pradinėje mokykloje.

Jūs neturėtumėte bijoti kalbų kursų kaip konkurentų. Būtent už ikimokyklinis amžiaus, kalbų kursai nekonkuruoja su vaikų būreliais.

Tėvams daug patogiau vaiką vesti į artimiausią ir pažįstamą vaikų būrelį mokytis užsienio kalbos, nei kur nors į kalbų centrą. Be to, kalbų centras yra universali įstaiga ir pirmiausia skirta mokyklinio amžiaus vaikų ir suaugusiųjų kalbų mokymuisi. Pati aplinka kalbų centre su studijų stalais, vaikams patogiu interjeru ir žymeklio lentelėmis gali atbaidyti ikimokyklinuką ir visam laikui atgrasyti nuo užsienio kalbos mokymosi.

Anglų kalbos pamokos nėra pigios, o jei turite geras programas, profesionalų mokytoją ir dėl to puikius rezultatus vaikams, galite drąsiai imti neblogą abonemento kainą. Neatsitiktinai anglų kalbos pamokos yra įtrauktos į „auksinio penketo“ klases, kurios yra populiariausios vaikų klube ir užtikrinančios jo pelningumą.

Kas kūrė ir rašė anglų kalbos pamokas?

Užrašus parašė mūsų klubo mokytoja Evgenia Gorelikova, tarptautinės klasės vertėja. Evgenia laisvai kalba angliškai, nes ji ne tik gavo tarptautinių santykių diplomą su pagyrimu Valstybiniame vadybos universitete, bet ir baigė aukštuosius užsienio kalbų kursus Ekonominės plėtros ministerijoje (vertėjos iš anglų kalbos diplomas su pagyrimu). ) ir atliko metus trukusią stažuotę Barselonos autonominiame universitete pagal Amerikos studentų programą. Anglų kalbos mokėjimo lygis – Advanced, Oksfordo TKT (Teaching Knowledge Test) sertifikatas. Evgenia kasmet visus tris vasaros mėnesius dirba Anglijoje arba Ispanijoje.

Visus piešinius klasėms specialiai mūsų klubui piešė animacinių filmų sąjungos vaikų dailininkė Olga Ivanova ir nėra nelegaliai parsisiųsdinti iš interneto. Visose kortelėse atsižvelgiama į psichologines ikimokyklinio amžiaus vaikų savybes.

Mūsų kortelėse nupiešta ne tik kiaulė, bet ir šokanti kiaulė tutu! Tokie paveikslėliai prajuokina vaikus ir greičiau įsimena angliškus žodžius.

Mūsų šio kurso kortelių pavyzdys:

Kokiam amžiui skirtas šis kursas?

Šie užsiėmimai skirti 4-6 metų vaikams, kurie tik pradeda mokytis anglų kalbos pagrindų ir žodyno.

Neabejotini mūsų užrašų pranašumai:

  1. Pastabos parašytos taip detaliai, kad pamoką galėtų vesti bet kuris reikiamu anglų kalbos lygiu mokantis mokytojas.
  2. Pastabos rašomos atsižvelgiant į tai, kad mokytojas visos pamokos metu su vaikais kalba angliškai (išimtiniais atvejais žaidimo taisyklėms paaiškinti vartojama rusų kalba.). Būtent toks požiūris užtikrina, kad vaikas greitai patektų į užsienio kalbos mokymosi „panirimo zoną“ ir garantuoja greitus rezultatus vaikams.
  3. Kiekvienoje pamokoje mokomasi naujų žodžių, mokomasi įvairių žaidimų medžiagai sustiprinti, mokomasi nesudėtingų šnekamosios kalbos frazių ir posakių, taip pat užduotys, skirtos suprasti anglų kalbą, klausytis (žiūrėti animacinius filmus), kūrybinės užduotys, dainos ir žaidimai lauke.
  4. Prie kiekvieno užrašo pridedamas užduočių lapas;
  5. Užsiėmimų vedimo pagrindas yra tik tos pagalbinės priemonės ir medžiagos, kurių yra beveik kiekviename vaikų klube: teptukai ir dažai, plastilinas, kartonas ir popierius, minkšti žaislai ir lėlės, daržovių ir vaisių manekenai ir kt. Mūsų kūrime nerasite privalumų, kuriuos sunku arba neįmanoma nusipirkti.
  6. Užrašai suskirstyti į kelis teminius blokus (gyvūnai, vaisiai, daržovės, drabužiai ir kt.) Prie kiekvienos temos pridedami 2 kortelių rinkiniai (didelės kortelės naujiems žodžiams įvesti ir mažos įvairiems žaidimams).
  7. Užsiėmimai organizuojami atsižvelgiant į didėjantį sudėtingumą, o kiekviena sekanti pamoka sustiprina anksčiau išmoktą medžiagą, taip pat skatina vaikus įsisavinti naują medžiagą.
  8. Mūsų užsiėmimai užtikrina vaikų mokymąsi ir tobulėjimą. Rezultatai bus matomi tėvams per trumpiausią įmanomą laiką!

Kaip sudaryta mokymo sistema?

  • Pamokų sistema suskirstyta pagal mėnesius: rugsėjį, spalį, lapkritį ir kt.
  • Kiekvienas mėnuo apima 8 pamokas, kurios savo ruožtu suskirstytos į aplankus: 1.1., 1.2, 1.3 ir kt. pamoka, kur pirmasis skaitmuo nurodo studijų metus (šiuo atveju pirmus studijų metus), o antrasis – pamokos numeris.
  • Kiekvieną mėnesį sudaro 8 pamokos.
  • Pamokos užrašuose turi būti visos reikalingos kortelės ir darbalapiai, kurie reikalingi pamokai vesti.

Pamokos santraukos pavyzdį rasite nemokamų produktų kataloge. Žiūrėkite nuorodą Nemokami produktai

Kurso pastabos bus išsiųstos el. paštu per 48 valandas nuo mokėjimo patvirtinimo.

Šiuos gaminius galite užsisakyti prieš mėnesį arba kelis mėnesius. Norėdami tai padaryti, paspausdami mygtuką „Užsakyti“ turite eiti į prekių katalogą ir užsakymo formoje pasirinkti jums reikalingus mėnesius.

Atkreipkite dėmesį, kad anglų kalbos banknotų pardavimas prasideda rugsėjo mėnesį. Tai reiškia, kad spalio mėnesio kupiūras galite įsigyti tik tuo atveju, jei anksčiau užsisakėte rugsėjį. Šią užrašų užsakymo taisyklę lemia medžiagos pateikimo seka.

8 banknotų (1 mėnesio) kaina yra 6000 rublių.

#Anastasija Ševčenko 2013.05.07 Pastabos anglų kalba pavyzdį, kaip ir kitų pastabų pavyzdžius, galite parsisiųsti skiltyje „Nemokami produktai“. #Zulya 2013.05.06 Miela diena. Gavau iš jūsų skelbimą apie anglų kalbos kainą vaikams nuo 4 iki 6 metų už 4 tūkstančius rublių. Prašau atsiųsti man pavyzdį.

Daugiau informacijos svetainėje tvoyklub.ru

Nasima Sysoletina
Anglų kalbos pamokų užrašai

planas - Anglų kalbos pamokų užrašai ikimokyklinukams pagal temas "Pažintis", "Gyvūnai", "Patikrinti", "Spalvos"

Tikslas: derinkite pirmąjį pusmetį išstuduotą medžiagą, įtvirtinkite nagrinėjamos medžiagos supratimą.

Užduotys:

1. Švietimo: lavinti žodinės kalbos įgūdžius remiantis studijuotu žodynu ir kalbos pavyzdžiais pagal temomis: "Pažintis", "Gyvūnai", "Spalvos", "Patikrinti".

2. Vystantis: skatinti atminties, emocijų, dėmesio, vaizduotės, klausos ir klausos įgūdžių ugdymą, lavinti tarimo įgūdžius; ugdyti motyvaciją mokytis kalba.

3. Švietimo: skatinti tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, valios savybių ir elgesio įgūdžių formavimąsi.

Įranga: magnetinė lenta, magnetofonas, žaislai: klounas, naminiai ir laukiniai gyvūnai, spalvoti puodeliai, numeriai, kepurė katei, nuostabus krepšys.

Pamokos eiga.

Mokytojas: Labas vakaras, vaikai! Džiaugiuosi tave matydamas!

Vaikai: Labas vakaras, labas vakaras, labas vakaras tau,

Labas vakaras, labas vakaras, malonu jus matyti!

Mokytojas: Vaikai, pasveikinkime vieni kitus su savo smagia dainele "Sakyk labas!" Atsistokite, prašau, sudarykite ratą! Dainuokim savo dainą "Sakyk labas!"

Vaikai dainuoja ir šoka.

Mokytojas: Atsisėsk prašau. Vaikai. Prisiminkime. Kaip kitaip galime anglai sveikinasi?.

Vaikai: Sveiki! Sveiki!. (su bendraamžiais, ryte "Labas rytas!", Vakare "Labas vakaras!"

Mokytojas: Šauniai padirbėta! Šauniai padirbėta! Vaikai, šiandien mūsų svečias linksmiausias cirko artistas – klounas. Jis girdėjo, ką tu studijuoji Anglų kalba ir nori tuo įsitikinti.

Klounas (už jį kalba mokytojas): Sveiki, merginos ir berniukai!

Vaikai: Sveiki, klounai

Klounas: Kaip laikaisi!

Vaikai: Man viskas gerai, ačiū.

Klounas: Aš esu klounas. Mano vardas Bobas.

Klounas su vaikais susipažįsta užduodamas klausimus

Koks tavo vardas?

Vaikai: - Mano vardas yra...

Mokytojas: Bobas pas mus atėjo ne tuščiomis rankomis, o su nuostabiu krepšiu.

Palauk, jis nori man kai ką pasakyti. (Klounas "šnabždesiai" mokytojo ausyje) Bobas klausia, ar vaikai gali įvardyti daiktus, esančius maišelyje Anglų kalba? Pabandysim?

Bet kad tai būtų teisinga kalbėk angliškai, mums reikia pažadinti tavo liežuvį. Liežuvis pabudo ir ištempė – džiaugiuosi, štamp, katė, šikšnosparnis. Pažiūrėjau pro langą ir išgirdau vėjelį [w] – Vili, baltas, kodėl. Nusprendžiau pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu oru [h] – kas, kiškis, višta, apynė. Liežuvis sustingo ir drebėjo – tai, tai. Parbėgau namo ir susidėliojau rimas: kažkas ten beldžiasi, tai daktaras Aibolitas, tada jis tai pasakė Angliška maniera. Mokytojas parodo poziciją kalba tariant garsus "T", "d", "l" rusų kalba ir anglų kalbos.

Mokytojas po vieną išima žaislus (pagal padengtas medžiagas) iš maišo, klausia klausimas: kas tai? Kokia tai spalva?

Vaikai atsako: Tai lokys, tai pilka pelė ir pan.

Klounas giria vaikus: Šauniai padirbėta! Gerai! Labai gerai!

Mokytojas: Vaikai, aš turiu idėją! Parodykime Klounui koncertą. Juk tu ir aš žinome eilėraščius, skaičiuojame eilėraščius, dainas, žaidimus Anglų kalba. Vaikai sutinka. Mokytojas parodo paveikslėlius su transportu, pritvirtintus prie magneto lenta: traukinys, automobilis, autobusas, tramvajus.

Mokytojas: ir apie juos žinome eilėraštį. Kas pasakys? Vaikai jie pasakoja: Traukinys yra traukinys,

Automobilis - automobilis,

Autobusas - autobusas,

Tramvajus - tramvajus,

Būkite atsargūs kelyje

Klounas ploja ir giria vaikus.

Mokytojas: Dabar pažaiskime žaidimą "Katė ir pelė":

Vienas du trys -

Vaikai pasirenka katę naudodami eilių skaičiavimas:

Katės, katės, katės – miau, miau, miau,

Šunys, šunys, šunys – lankas, lankas, lankas

Pelės, pelės, pelės, -

Mes labai malonūs!

Mokytojas: Vaikai, parodykime klounui, kaip mokame skaičiuoti. Anglų.

Suskaičiuokite nuo vieno iki dešimties, prašau!

Vaikai skaičiuoja ir dainuoja daina: "Viena katė" (vaizdinė medžiaga dainai pritvirtinta prie magnetinės lentos).

Pamokos pabaigoje vaikai žaidžia "Sportbačiai". Mokytoja pakviečia klouną kartu pažaisti. Kiekvienas vaikas galvoja, kokiu gyvūnu jis nori tapti. Klounas "stebuklinga lazdele" paverčia vaikus "gyvūnai" Ir klausia: "Kas tu esi?" Vaikai atsakyti: „Aš esu kiškis“ ir kt.

Mokytojas: Vaikai, eikite, klounas bus dresuotojas, o jūs vykdysite jo komandas.

Klounas: Atsistok! Šokinėti! Pirmyn! Bėk! Sustabdyti! Verk! Šypsokis! Skristi! Plauk! Plaukite rankas! Nuplaukite veidą! Nusiplauk ausis! Nusiplauk kaklą! Rankas aukštyn! Nuleisti rankas! Rankos ant klubų! Rankos į šonus! Lenkite į dešinę! Lenkite į kairę! Hop! Sustabdyti! Atsisėskite! Užsimerk! Miegok! Atmerk akis! pabusk!

Klounas giria vaikus ir liesdamas paverčia juos berniukais ir mergaitėmis "stebuklinga lazdele", tada klausia:"Kas tu esi?" Vaikai atsakyti: „Aš esu mergaitė“, „Aš esu berniukas“.

Klounas dėkoja vaikams už koncertą, išdalina prizus ir atsisveikina: Viso gero! Greitai pasimatysime!

Vaikai: Iki!

Literatūra:

1. N.V.Chanchikova “Anglų kalba vaikams”, leidykla "STILIUS", Sankt Peterburgas, 1993 m

2. I. A. Šiškova, M. E. Verbovskaja « Anglų kalba vaikams» , Maskva, "ROSMAN", 2002

Publikacijos šia tema:

Atvira pamoka Motinos dienai Mama yra artimiausias, brangiausias, nepakeičiamas žmogus kiekvieno vaiko gyvenime. Mama visada pavaišins, duos atsigerti, paglostys, pagailės ir pamokys. A.

Atvira pamoka „Snaigė“ Atvira pamoka: Tema „Snaigė“ vyresniųjų grupėje Auklėtoja: Nadežda Aleksandrovna Danilova. MBDOU Nr. 64 Vladikaukazas 2016 m Tikslas:.

Atvira pamoka „Naujųjų metų eglutė“ Išsamios pamokos vyresniojoje grupėje santrauka tema „Naujųjų metų medis“ Ugdomosios veiklos integravimas: „Pažinimas“ (formavimas.

Atvira pamoka „Rudens balius“ Kompleksinės atviros pamokos „Rudens balius“ santrauka Programos turinys: 1. Skatinti vaikų poetinį aplinkos suvokimą.

Publikacijos šia tema:

Anglų kalba patarlėse ir posakiuose ikimokyklinio amžiaus vaikams Jau seniai buvo pastebėta, kad žmonių išmintis ir dvasia pasireiškia jų patarlėse ir posakiuose bei tam tikros tautos patarlių ir posakių išmanymu.

Atvira pamoka naudojant teatro spektaklius vyresniems ikimokyklinukams. pagal federalinius valstybinius švietimo standartus Kelionė į teatro šalį. Atvira pamoka vyresniajai grupei naudojant teatrališkus pasirodymus. Ponas. Kažko sugalvojo paprastai ir išmintingai:.

Teatro būrelio „Guselki“ atvira pamoka darželio auklėtojai. Muzika lyderis: Vienas, du, trys, keturi, penki - Ar norite žaisti? Žaidimas vadinasi „Teatrinis apšilimas“. Ar mėgsti skaityti pasakas? (atsakymas).

Akademinio dalyko „Anglų kalba“ studentų gebėjimų nustatymo ir ugdymo veiksmų planas 1. Visapusės stebėsenos, siekiant nustatyti gabius ir gabius vaikus, organizavimas ir įgyvendinimas. 2. Darbas su studentų „Portfeliu“ turint tikslą.

Klubo programa „Anglų kalba ikimokyklinukams“ Turinys: puslapis Įvadas 3 1. Pagrindiniai ikimokyklinukų užsienio kalbos mokymo metodai 5 2. Ikimokyklinio ugdymo kursų programa 6 3. Kaip žaisti.

Naujųjų metų vakarėlio užsienio kalbų grupėje scenarijus (anglų k. ikimokyklinukams, prancūzų k.) Scenarijus šventei „Kalėdų pasaka“ 2016 Scenoje yra stalas, ant kurio – 3 ruginės duonos. Tėtis – gaidys, taisantis stalą, mama – višta šluoja, višta.

Parengiamosios grupės organizuojamų edukacinių užsiėmimų technologinis žemėlapis, anglų k., „Mano šeima“ Tema: Aš ir mano šeima! Skyriai: Anglų kalba Tikslas: supažindinti ir suaktyvinti mokinių bendravimo įgūdžius tema „Šeima“. Užduotys:.

Teminis kalendorinis pamokų planas „Anglų kalba vaikams“ Pamokų „Anglų kalba vaikams“ teminis kalendorinis planas (jaunesnioji darželio grupė) 60 pamokų Programos skyriaus Nr.

Šis atvirų pamokų planas ikimokyklinukams yra geras, nes kai kurias pamokos dalis galite lengvai pakeisti įterpdami savo eilėraščius ar daineles.

1. Pamokos pradžia. Sveikinimai.

Sveiki daina (jūsų daina, kuri pradeda pamoką).

Mokytojas:
"Sveiki! Sveiki! Laba diena, mano brangūs draugai! Kaip laikaisi?"

Vaikai:
"Man viskas gerai, ačiū." Man viskas gerai, ačiū."

Mokytojas:
„Vaikinai, šiandien mes eisime į zoologijos sodą magišku magišku kilimu ir ne tik paprastu, bet ir nuostabiu.

2. Pagrindinė pamokos dalis.

2.1 Konstrukcijos „Mano vardas...“ kartojimas ir sustiprinimas.

Mokytojas:
„Tačiau norėdami užimti vietą ant magiškojo kilimo, turėsite pasakyti savo vardą. Kaip mes sakome savo vardą angliškai?

Vaikai:
"Mano vardas yra..."

Mokytojas:
„Kiekvienas paeiliui tarkime savo vardą angliškai. Tu, prašau. Gerai. Atsisėskite, prašau“.

2.2 Fonetinis pratimas.

Mokytojas:
„Mūsų kilimas skraido, vėjas pučia į veidus ir triukšmauja“
„Ir čia mes skrendame tiesiai per debesį, o kilimas vis stiprėja:“
„O dabar artėjame prie pasakiško zoologijos sodo, mūsų kilimas sustoja ir sako: „
„Lėktuvas skrenda ir dūzgia: [ð]“
„Gyvatė slinko šalia mūsų ir sušnypštė: [θ]“
„Ir ten bitė dūzgia ant gėlės: [ð]“
„Ir gyvatė pozuoja prieš ją: [θ]“

2.3 Kartojame ir sustipriname žodžius tema „Gyvūnai“.

Mokytojas:
„Taigi jūs ir aš atvykome į mūsų nuostabų zoologijos sodą. Eime pažiūrėti, kokie gyvūnai ten gyvena.
Ir kas tai yra? Kas čia? (Tigras – tigras).

Kur tai pamatyti, spėk?
Tigro jauniklio mieste, tigras,
Arba kalnų ožka?
Tik zoologijos sode. Zoologijos sodas.

Pažiūrėk, kas ten guli. Kas čia? (Liūtas – liūtas).
Ir yra šis eilėraštis apie liūtą:

Žvėrių karalius - mes tai žinome -
Tai bus anglų kalba Liūtas.

Kas čia? (Lapė – lapė).

Raudonai raudonas stebuklingas floksas!
Raudona lapė... lapė.

Kas čia? (Varlė – varlė).

Pašoko nuo sodo lysvės, tiesiai ant slenksčio
Green beauty, angliškai... varlė.

Kas čia? (Meška – lokys).

Šleivapėdis lokys vos gali paeiti.
Meškiukas, meškiukas angliškai... turėti.

Kas čia? (Krokodilas – krokodilas).

Gaila, kad nežinojau kuo tave gydyti
Krokodilas. krokodilas.
Pasiūlė jam saldainių -
Jį tai įžeidė.

Kas čia? (Kiaulė – kiaulė).

Kiaulė nori valgyti kiekvieną akimirką,
Mes vadiname kiaulę ... kiaulė.

Kas čia? (Arklys – arklys).

Užduosiu sunkų klausimą:
– Koks buvo arklio vardas? ... arklys.

Kas čia? (Dramblys – dramblys).

Prieiti nebuvo įsakyta
Mano mažam drambliui, dramblys.
Jis siaubingai išdykęs:
Jis visus aplieja vandeniu.

Kas čia? (Triušis – triušis).

Senelis grėbliu plėšia žolę.
Mūsų triušis nori valgyti... triušis.

Vaikai, pažiūrėkime, kokios spalvos yra gyvūnai. Kas žino, kokios spalvos yra triušis? Kaip jūs sakote „žalia varlė“ angliškai? O rudasis arklys? O rožinė kiaulė? O pilkasis dramblys?

Puiku vaikinai!

Vaikinai, šiame nuostabiame zoologijos sode dirba geras nykštukas vardu Tomas, bet jis nelabai gerai moka anglų kalbą ir jam reikia jūsų pagalbos. Mums reikia maitinti gyvulius, ar galime susitvarkyti?! Tačiau norėdami sužinoti, ar skanėstų užtenka visiems, reikia suskaičiuoti, kiek gyvūnų turime zoologijos sode, kiek daržovių ir vaisių.

Puiku vaikinai! Jūs padarėte puikų darbą!

2.4 Kūno kultūros minutė(taisydami veiksmažodžius šokinėti, bėgti, atsisėsti, atsistoti ir kitus veiksmažodžius).

Mokytojas:
Ilgai skraidėme ant stebuklingo kilimo, ilgai vaikščiojome po zoologijos sodą ir skaičiavome bei šerėme gyvūnus, žinoma, pavargome. Eikime į proskyną prie zoologijos sodo ir šiek tiek pažaiskime.

Meškiukas, meškiukas, bėk!
Meškiukas, meškiukas, sėsk!
Meškiukas, meškiukas, atsistok!
Meškiukas, meškiukas, pašok!

(galite pridėti savo veiksmažodžių).

3. Apimtos medžiagos kartojimas.

Mokytojas:
Vaikinai, šio pasakiško zoologijos sodo gyventojams jūs taip patikote, kad jie norėjo jums papasakoti eilėraštį „Peliukas ir katytė“.

Pelytė, pelytė,
Kur tavo namas?
Maža katė, maža katė
Aš esu vargšas pelė
Aš neturiu namo.

Pelytė, pelytė,
Ateik į mano namus.
Maža katė, maža katė,
Aš negaliu to padaryti
Tu nori mane suvalgyti.

4. Daina „Jei esi laimingas“

Mokytojas:
Vaikinai, ar jums patiko mūsų kelionė? Dainuokime dainą savo naujiems draugams!

5. Baigiamoji dalis.

Mokytojas:
Vaikinai, dabar laikas mums grįžti. Mūsų laukė stebuklingas skraidantis kilimas. Užimkite savo vietas, prašau.
O dabar laikas mums atsisveikinti. Iki pasimatymo, mano brangūs draugai!

Jei medžiaga jums įdomi, pasidalykite ja su draugais socialiniuose tinkluose.

Anglų kalbos pamokos pagal programą „Anglų kalba vaikams“ santrauka.

Reikalavimai: kortelės su dienos laiko vaizdais.

Pamokos eiga:

Pedagogas: Sveiki, vaikai!

Atsisėsk prašau. (Gestai atsisėsti.)

Mokytojas: Vaikinai, pasakykite man, kaip mes sveikinamės Rusijoje?

(Vaikai atsako)

Mokytojas: Gerai padaryta, tiesa, „Laba diena!“, „Labas vakaras!“, „Labas rytas!“, „Labas!“, „Labas“ ir pan.

(Vaikai atsako)

Mokytojas: Gerai padaryta, tiesa, „Iki!“, „Sudie!“.

Mokytojas: Dabar atidžiai pažiūrėkite į paveikslėlį, kas čia pavaizduota?

(Vaikai atsako)

Mokytojas: Gerai padaryta, rytas, diena, vakaras ir naktis čia tikrai nupiešti.

Mokytojas: Ar norite žinoti, kaip pasakyti labas rytas, laba diena, labas vakaras ir labanaktis angliškai? Tada atidžiai klausykite ir pakartokite po manęs:

Pasitempėme, tarsi ką tik pabudę, ir pasakėme vienas kitam: Labas rytas! Ir einame miegoti (vaikai užmerkia akis, sulenkia delnus lyg miega) ir linkime visiems: Labanakt!

Mokytojas: Puiku! Sušilkime dar šiek tiek! Parodysiu dar vieną naują įdomų pratimą, ar norėtumėte, kad išmokčiau jį kartu su jumis? Tada visi laisviau stovi eilėje, kad niekas niekam netrukdytų. Viskas anglų kalba, jūs dar nežinote šių posakių, bet sekite mane, mes tai darysime dažnai ir netrukus jūs tai prisiminsite mintinai.

Taigi pradėkime:

Rankas aukštyn! Nuleisti rankas!

Rankos ant klubų! Atsisėskite!

Atsistok! Rankos į šonus!

Lenkite į kairę! Lenkite į dešinę!

Vienas, du, trys, šokinėkite! (Kai sakote šiuos žodžius, turite šokinėti ant vienos kojos.)

Vienas, du, trys, sustok!

(Rankas aukštyn! Rankas žemyn!

Rankos ant klubų! Atsisėskite!

Kelkis! Rankos į šoną!

Pasilenk į kairę! Pasilenk į dešinę!

Vienas, du, trys, šokinėkite! (Kai sakote šiuos žodžius, turite šokinėti ant vienos kojos.)

Vienas, du, trys, sustok!

Stok ramiai!)

Pedagogas: Labai gerai! Prisiminkime, kaip pasisveikinti.

Net jei tu tyli

Net jei bukas,

Kalbėkite: "Laba diena!"

Jei sutiksi draugą.

Tai dieną, kai šviesu

Ir tu niekur neskubi.

Jei skubate, pasakykite: "Sveiki!"

Tarsi, beje.

Buvo blogas vakaras

Su vėju ar lietumi.

Vis dėlto, kai grįšiu namo,

Jūs sakote: "Labas vakaras!"

Žiūrėk: vėl šviesu,

Mėlyna danguje.

Atėjo labas rytas.

Kalbėkite: " Gerairytas!"

Mokytojas: Puiku! Žinau, kad tu labai myli mano eilėraščius, todėl paruošiau tau nedidelį, paprastą eilėraštį anglų kalba, pabandykime jo išmokti kartu.

Labas rytas! Labas rytas!

Labas rytas jums!

Labas rytas! Labas rytas!

Džiaugiuosi tave matydamas!

(kartokite 3-5 kartus)

Mokytojas: Labai gerai! Kas nori pabandyti tai pasakyti pats?

(vaikai kalba, mokytojas padeda)

Mokytojas: Kaip gerai sekasi, pakartokime dar kartą, kaip angliškai pasakyti labas rytas, laba diena, labas vakaras ir labanaktis? (vaikai atsako)

Mokytojas: Puiku!

Taigi, vaikinai, mūsų pamoka baigėsi, kitoje pamokoje turėsime daug daugiau įdomių ir smagių dalykų! Viso gero!

Bocharova Ksenia Aleksandrovna, savivaldybės biudžetinė vaikų ugdymo įstaiga „CDT“, Krasnojarsko sritis, Jeniseiskas, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Norėdami atsisiųsti medžiagą arba!